-
Sold outJalapeno Peach Preserves
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSale price $10.00Sold out -
Sweet and Smokey Mustard
Regular price $12.00Regular priceUnit price perSale price $12.00 -
Dilly Jalapeno Hot Sauce
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSale price $10.00 -
Tangy Mustard BBQ Sauce
Regular price $11.00Regular priceUnit price perSale price $11.00 -
Peach and Onion Hot Sauce
Regular price $11.00Regular priceUnit price perSale price $11.00 -
Strawberry Rhubarb Preserves
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSale price $10.00 -
Kick in the Pants Seasoning Blend
Regular price $16.00Regular priceUnit price perSale price $16.00 -
Champagne Honey Mustard
Regular price $12.00Regular priceUnit price perSale price $12.00 -
Nashville Hot Seasoning
Regular price $8.00Regular priceUnit price perSale price $8.00 -
Sale -
Sold out -
Fire Roasted Habanero Sauce
Regular price $11.00Regular priceUnit price perSale price $11.00 -
Mulling Spices
Regular price $15.00Regular priceUnit price per$15.00Sale price $15.00 -
Grade A Unfiltered Clover Honey Filled Single Use Spoons
Regular price $1.25Regular priceUnit price perSale price $1.25 -
Bourbon + Butter Caramel Sauce
Regular price $13.00Regular priceUnit price perSale price $13.00 -
Effortless Chimichurri Sauce Mix
Regular price $14.00Regular priceUnit price perSale price $14.00 -
Smoked Tomato Truffle Jam
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSale price $10.00 -
Sold outDeep Dark Hot Fudge Sauce
Regular price $10.40Regular priceUnit price per$13.00Sale price $10.40Sold out -
Finch & Fennel Seasoning Blend
Regular price $8.00Regular priceUnit price perSale price $8.00 -
Sale -
Small Batch Vermont Maple Syrup
Regular price $12.00Regular priceUnit price per$15.00Sale price $12.00Sale -
Blood Orange Cinnamon Jam
Regular price $8.00Regular priceUnit price per$10.00Sale price $8.00Sale -
Verde Hot Sauce
Regular price $8.00Regular priceUnit price perSale price $8.00 -
Strawberry Fig Fruit Preserves for Cheese
Regular price $8.80Regular priceUnit price per$11.00Sale price $8.80Sale


















